terezka & marek

Svatba v penzionu Jangelec ve Vysokém Mýtě

Tereza & Marek

Prostředí a okolí penzionu Jangelec mě uchvátilo již v době, kdy jsem ve Vysokém Mýtě bydlel, i když je to již před 12 lety a v tu dobu byl dokonce tento mlýn zavřený. Měl ale svoje kouzlo a jsem moc rád, že si mě Terka pro svůj svatební den vybrala. Historie, která se začala psát kolem roku 1435 je zde cítit a dává tomuto místu pocit vyjímečnosti. 

Ale teď už k velkému dni Terezky a Marka. Trošku nás postrašila bouřka, která se tu prohnala den před svatbou, některé obce v okolí postihly i drobné záplavy a bohužel se hodně zakalila řeka Loučná, holt tentokrát odrazy na hladině nebudou, nedá se nic dělat. Venkovní obřad proběhl hned za zdmi mlýna, kde si Terka a Marek řekli svůj slib a ano. Svatební tabule připravená pod klenutými stropy penzionu neměla chybu, o příjemném chládku ani nemluvím. Portréty jsme nafotili v okolí penzionu a na procházce podél řeky a mohla se rozjet párty. Kapela, ve které mimochodem hraje i Marek byla super a veselí jelo až do ranních hodin. Díky !

Všem doporučuji, pokud to jen trošku jde samozřejmě, svatbu a hostinu na jednom místě, nikam se nepřejíždí a na vše je rázem více času, prostě pohodička.>>Více fotografií ze svatebního dne můžete pohodlně prohlédnout na galerii Zonerama.com v odkazu. Novomanželé Terezka s Markem souhlasí.<<