„Společně vytvoříme váš příběh“

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Užijte si svůj den bez starostísvatební fotografie

Jsem svatební fotograf

vaše spokojenost je pro mě vším !

Krásné svatební fotografie jako připomínka nejvýznamnějšího dne vašeho života.

Tyto fotografie oceníte i v časech budoucích jako vzpomínku na tyto příjemné chvíle strávené se svými nejbližšími. Mějte tento den navždy zaznamenaný ve svých vzpomínkách, ve svých fotografiích.

" Přeji si odevzdat fotografie takové, jaké jste si vysnili "  

Před svatbou se určitě uvidíme, přijedu za vámi nebo se potkáme na místě obřadu a projdeme společně celý váš svatební den. Budu rád, když mě prozradíte vaše přání a představy, co vás baví, milujete fotografie černobílé ? Máte pejska a chcete s ním fotku ? Chcete hlavně zachytit vaše nejbližší a kamarády, portrétů jen pár a rychle zpět na veselku ? Svatební fotografování si naplánuji a promyslím místa focení tak, aby jste měli fotečky takové, jaké jste si vysnili.


Pojďte do toho se mnou !

Proč ?

Naslouchám Vám

Vaše přání a představy jsou pro mě důležité, je to především Váš velký den

Na mě se můžete spolehnout

Chci být součástí Vašeho dne, parťákem na kterého se můžete spolehnout

Vaše spokojenost

Udělám vše, abyste byli spokojeni. Plním termíny, připravím Vám fotoknihu, poradím


Více než 60+ zachycených svatebních příběhů.

Každé svatbě se věnuji na 100%. Setkáme se před svatbou, abychom se poznali, projdeme společně celý svatební den. Prohlédnu si místo obřadu, hostiny, pokud přejíždíme, připravují se na vás různé zátahy a překvapení, vše si naplánuji tak, abych byl na místě včas. Máte své oblíbené místo, kde se chcete vyfotit ? Nemáte, nevadí, projdu si okolí a přírodu, můžete to nechat na mě. Prožijte si svůj den bez starostí, já to zvládnu !


- Reference -


"Jarda je skvělý fotograf, velmi přátelský a milý, můžeme s manželem jen doporučit! ! :-) Letos na podzim fotil náš svatební den a veškerá domluva i samotné focení bylo perfektní a velice profesionální.
Před svatbou si s Vámi Jarda domluví schůzku, kde se na všem domluvíte a seznámíte se. V den svatby dojede dle Vašich potřeb a je s Vámi celý den až do večerních hodin a nádherně Vám zachytí celý Váš svatební den.
Fotky jsou nádherné ! :-) Byli jsme spokojeni naprosto se vším !"

Tereza a Radek

Novotní

"Za nás všechno klaplo. Nejlepší bylo, že jsme nemuseli nic řešit. Když se něco dělo, tak si u toho byl, aby si to vyfotil. Věděl si co nafotit, věděl si jak nás naštelovat při párovém focení, takže za nás super. Neměli jsme žádní zkušenosti s focením, nebo objednáváním focení, takže jsme byli rádi za zkušenosti a rady jak focení naplánovat a zorganizovat."

Lada a Honza

Tomášovi

"Fotografa Jardu Jelínka opravdu doporučuji. Neznali jsme se, našla jsem ho na webu (líbily se mi jeho fotky), ale díky jeho ochotě, vstřícnosti a přátelskému přístupu to bylo jako mít na svatbě dalšího kamaráda. Byl s námi celý den a díky jeho krásným fotkám máme svatbu i po těch pár letech pořád v živé paměti. Líbilo se mi, že sám navrhl místa ke společným fotkám, místo si dopředu prohlédl a vše naplánoval, takže v den svatby už se "šlo najisto". Ochotně vyfotil všechny svatebčany, kteří si řekli o vlastní rodinnou fotku. Byl milý a celou dobru v dobré náladě, ale zároveň velmi profesionální - v pozadí, ale vlastně všude, kde se něco dělo. Následně byly fotky zpracovány a dodány v termínu, na němž jsme se dohodli, vše, co jsme si objednali přišlo zabalené ve stylové krabičce. Opravdu jsme byli moc spokojení. Ještě jednou děkujeme !"

Petra a Honza

Schwarzovi

FAQ-10 častých otázek

1. Máme zájem o svatební focení, jak postupovat ?

Pošlete email, zavolejte nebo využijte kontaktní formulář, uveďte termín svatby, vybraný balíček nebo dobu focení, místo svatby a kontakt na sebe, pošlu nabídku nebo zavolám a probereme společně vaše představy pro doplnění. Nabídky dělám na míru. Pokud jste spokojení, posílám návrh smlouvy a fakturu na rezervaci vašeho termínu. Podrobnosti nejsou potřeba, o všem si popovídáme na schůzce před svatbou. 

2. Nevybrali jsme z balíčků, je možná individuální nabídka ? 

Ano, cenové balíčky jsou orientační a pro přehlednost rozděleny na různé doby focení nebo doplňkové služby. Zde vidíte, kolik hodin budu na svatbě s vámi a odevzdaný počet fotografií, vše lze doplnit a upravit podle přání a představ. 

3. Můžeme se potkat dříve než uzavřeme smlouvu ?

Samozřejmě.

4. Za jak dlouho dostaneme svoje fotečky ?

Do 2 dnů po svatbě vám mohu poslat 3-10 fotek pro radost a většinou si to novomanželé přejí. Ostatní odevzdávám od 2 do 8 týdnů, dle vytížení v hlavní sezóně. Celodenní svatba mě zabere 50 hodin práce. Obdržíte odkaz na webovou galerii k prohlížení, kterou si nasdílíte posláním odkazu mezi nejbližšími nebo hosty. Galerie je neveřejná. Připravím dárkový balíček a v naprosté většině případů přivezu osobně, rád vás uvidím.

5. Kdy budeme platit zbývající částku ?

Na svatbě určitě ne ! Svůj velký den si užívejte plnými doušky, přece nebudete běhat s bankovkami. Až obdržíte odkaz na webovou galerii se všemi upravenými fotkami, pošlu fakturu.

6. Nepřejeme si zveřejňovat naše fotky, je to možné ? 

Ano samozřejmě, ctím soukromí vaše i hostů. Prezentace fotek je pro mě důležitá, ale není to požadavek vyjimečný, v minulé sezóně mám takové svatby dvě. Můžeme se domluvit na prezentaci jen pár fotek bez lidí jako detaily, výzdoba apod.

7. Chceme svatební fotoknihu, připravíš nám ji ?

Fotoknihy jsou součástí některých balíčků nebo jako doplňkové služby. Knihy objednávám již 7 let u Saal-Digital.cz, je to německý výrobce, velice kvalitní a za přijatelné ceny. Navíc kniha je zde uložená, pokud je potřeba dotisk nebo se vaší knize něco přihodilo. Poprosím vás o výběr fotek do knihy, jen vy nejlépe víte které a já ev. doplním, aby ladilo na jednotlivých stránkách. Pošlu náhled v .pdf a po odsouhlasení objednávám. Pokud někoho baví, rád poradím s programem a můžete zkusit i sami.

8. Přejeme si fotit pouze obřad, není cena vysoká ?

Svatební obřad je to nejdůležitější. Věnuji se tomuto balíčku stejně pečlivě. Vyfotím místo obřadu, samotný obřad, následně skupinové fotky a portrétní fotečky novomanželů, je to 2,5 hodiny, ale velice náročných a veledůležitých z celého svatebního dne. Delší balíčky obsahují navíc např. přípravy nevěsty, zátah např. hasičů, hostinu, svatební zvyklosti, krájení dortu, kvízy a soutěže, první společný tanec, párty, zábavu, prskavky...... Ale i večerní focení novomanželů při západu sluníčka :-) Záleží jen na vás, na co chcete u svých fotek vzpomínat, ale vše je neopakovatelné ! 

9. Smazaly se nám fotky ze svatby ! Co teď ?

Uchovávám vaše fotky minimálně po dobu 5 let, dle balíčku, takže je vše zachráněno. Přesto vždy doporučuji zálohovat váš svatební USB disk, stát se může cokoliv.

10. Jakou fototechniku používáš ?

NIKON řady Z. Běhám s dvěma foťáky, pěti objektivy, další výbavu jako záložní, mnoho paměťových karet a baterek. Mám dron, vyfotím vám třeba místo hostiny nebo venkovní párty pěkně z výšky.