Hodnocení zákazníků

Lucie a Luděk Klinečtí

svatební fotografie

"Super přístup , velká ochota, balíček sestavený podle našeho přání ....prostě není co vytknout. Velká spokojenost, vše bylo domluveno předem jak si co přejeme, vřele doporučujeme a v budoucnu využijeme dalšího focení :) "

Veronika a Michal Kádovi

svatební fotografie

"Děkujeme Jardovi za krásné svatební fotografie a skvělé zachycení momentů ze svatebního dne. Každá fotografie má své kouzlo. Velice si ceníme jeho pečlivé přípravy (seznámení se s místem dění předem a předsvatební schůzky s námi), přátelského přístupu a toho, že vyhověl našim přáním. Pokud máte zájem o fotografa, se kterým je radost spolupracovat a který nad svou prací důkladně přemýšlí, nemusíte váhat s kontaktováním." 

Zdena a Jarda Simonovi

svatební fotografie

"Fotografa Jardu Jelínka vřele doporučujeme, je to moc milý, přátelský člověk a zároveň zkušený profesionál. Byli jsme překvapeni, jak důkladně si předem zmapuje místo svatby včetně blízkého okolí. Při samotném focení probíhá vzájemná, velmi příjemná komunikace, doporučení, názory - to vše v přátelském duchu. Jardovi moc děkujeme za trpělivost a výdrž při focení v nehostinném zimním počasí (nevěřili jsme, že i svatební fotky v zimní krajině mohou vypadat skvěle.....)"

Adéla a David Gregorovi

svatební fotografie

"V dnešní době obří konkurence je velmi těžké vybrat si fotografa na tak důležitý den jako je svatba. Já svého rozhodnutí vybrat si zrovna Jardu nelituji. Za jeho přátelské až kamarádské jednání, splnění požadavků a přání, jeho iniciativu místo svatby si dopředu prohlédnout a vytipovat vhodná místa na focení a v neposlední řadě rychlost dodání fotografií mu ještě jednou moc děkuji." 

Veronika a Břetislav Osmíkovi

svatební fotografie

"Jardu vřele doporučujeme. Pořízení svatebních fotografií probíhalo v profesionálním duchu, ale zároveň v příjemné a přátelské atmosféře. Velice oceňujeme, že předem vyhledal krásná místa k pořízení úžasných fotografií (neztrácíte čas ve váš den). Fotografie mají kompozici, styl, barvy a hlavně hloubku ostrosti. A ta světelnost použitého objektivu..... to prostě žádný kompakt ani iPhone nedává. PS: Fotografie si určitě nechte vytisknout, vypadají lépe než jen v digi formě (pokud nemáte 4K rozlišení :-)

Hana a Michal Kudláčkovi

svatební fotografie

"Jarda je přátelský, a tak si s ním člověk připadá jako by ho znal dlouhá léta. Tudíž focení je zábava a člověk se nemusí ostýchat. Vřele doporučuji i ostatním 😊" 

Dita a Zdeněk Tomiškovi

svatební fotografie

"Osobité, Originální, Přesně na přání zákazníka + ještě dobré nápady a návrhy navíc" 

Radmila a Vladimír Sílovi

svatební fotografie

"S focenim jsme byli velmi spokojení. Před samotným focením se nám líbila i velmi profesionální příprava a komunikace. Předem jsme si prošli průběh svatebního dne. Moc mě zaujalo, že si předem zmapoval terén pro focení. Všechno probíhalo plynule a s klidem. Byli jsme spokojení nejen my, ale i rodina a přátelé. Skvělé." 

Iveta a Ondřej Volfovi

svatební fotografie

"Příjemný a ochotný fotograf. Dobrá spolupráce a cena." 

Lucie Šebová

portrét

"Moc příjemné vystupování.Velice nerada se fotím ale při tomto focení jsem se cítila naprosto skvěle.Fotky jsou krásné a domluva byla naprosto perfektní a rychlá.Tohoto fotografa mohu všem vřele doporučit.Jardo moc děkuji za krásné fotky !"

Andrea Vorlíčková

tématická fotografie

"Focení bylo velice příjemné. Jarda je přátelský, vstřícný a vše skvěle zkoordinoval.

Děkuji za krásné fotky :-) "

Petra Stýblová

portrét

"Strašně moc děkuji za profesionální přístup při focení. Vzhledem ke speciálnímu zaměření fotek to nebylo až tak jednoduché, ale oba jsme to zvládli. I jsme se docela nasmáli. Prostě pohoda klídek. Vřele doporučuji. Fotoobraz luxusní a zbylé fotky také hodně povedené!!! Už se těšim na fotoknihu"

Iva a Lukáš Bugarovi

svatební fotografie

"Vše skvěle zachyceno. Milý, přátelský, vstřícný, flexibilní - prostě profesionál. Přirozená koordinace - jak my, tak naši hosté chválili. Děkujeme, že si zvěčnil naše společné chvíle štěstí :-) " 

Lada Horáková

portrét

"Jarda je profesionál, který svoji práci umí. Focení je příjemné a milé, vše probíhá s rozvahou a klidem. Má skvělé nápady, ale přizpůsobí se naprosto samozřejmě i jinému názoru či požadavku. Fotky jsou ... zkrátka profesionální. Dárky ve formě fotografií mi zajistil přesně podle požadavků včetně rámečků. Stačilo jen zabalit a darovat :-). Komunikace vstřícná, rychlá, bezproblémová. Naprostá spokojenost! Mohu vřele doporučit !"