REFERENCE

jak mě hodnotí mí zákazníci

Tereza a Radek Novotní

svatební fotografie

"Jarda je skvělý fotograf, velmi přátelský a milý, můžeme s manželem jen doporučit! ! :-) Letos na podzim fotil náš svatební den a veškerá domluva i samotné focení bylo perfektní a velice profesionální.
Před svatbou si s Vámi Jarda domluví schůzku, kde se na všem domluvíte a seznámíte se. V den svatby dojede dle Vašich potřeb a je s Vámi celý den až do večerních hodin a nádherně Vám zachytí celý Váš svatební den.
Fotky jsou nádherné ! :-) Byli jsme spokojeni naprosto se vším !"

Anna a Michal Cupalovi

svatební fotografie

"Velmi děkujeme za příjemné focení v průběhu svatby ! Také děkujeme za velmi přátelský a profesionální přístup.
Vřele doporučuji !"

Veronika Semrádová

svatební fotografie

"Celý svatební den proběhl tak jak jsem si představovala. O fotografovi jsem skoro ani nevěděla a výsledné fotografie jsou krásné. Mohu doporučit.
Jarda si předem zjistil hezká místa pro focení a sešel se s námi přímo na svatebním místě předem, kde byl prostor vše prodiskutovat a domluvit se."

Simča a David Ondrovi

svatební fotografie

"Byli jsme velmi spokojeni, schůzka proběhla týden před svatbou abychom si vše doladili. Ceníme profesionální a zároveň přátelský přístup Jardy, který opravdu ví co dělá. Můžeme jedině doporučit a v budoucnu určitě využijeme jeho další služby."

Pavla Buček Klejchová

svatební fotografie

"Byli jsme velmi spokojeni, nemáme co vytknout. Dokonce jsi předčil naše očekávání. Nejvíce oceňujeme tu pohodu, žádny stres, vlastní iniciativu. A přátelské jednání samozřejmě 👍"

Monika a Ondra Havlovi

svatební fotografie

"Fotografování splnilo naše očekávání, velká spokojenost a příjemný a ochotný fotograf 🙂"

Lada a Honza Tomášovi

svatební fotografie

"Za nás všechno klaplo. Nejlepší bylo, že jsme nemuseli nic řešit. Když se něco dělo, tak si u toho byl, aby si to vyfotil. Věděl si co nafotit, věděl si jak nás naštelovat při párovém focení, takže za nás super. Neměli jsme žádní zkušenosti s focením, nebo objednáváním focení, takže jsme byli rádi za zkušenosti a rady jak focení naplánovat a zorganizovat."

Tereza Bohdanecká

svatební fotografie

"Byli jsme celkově moc spokojeni- vše bylo skvělé (komunikace, milý přístup pana fotografa, příjemné focení ve svatební den, krásné provedení fotografií). Služby pana fotografa byly perfektní, nemáme co vytknout."

Petra a Honza

svatební fotografie

"Fotografa Jardu Jelínka opravdu doporučuji. Neznali jsme se, našla jsem ho na webu (líbily se mi jeho fotky), ale díky jeho ochotě, vstřícnosti a přátelskému přístupu to bylo jako mít na svatbě dalšího kamaráda. Byl s námi celý den a díky jeho krásným fotkám máme svatbu i po těch pár letech pořád v živé paměti. Líbilo se mi, že sám navrhl místa ke společným fotkám, místo si dopředu prohlédl a vše naplánoval, takže v den svatby už se "šlo najisto". Ochotně vyfotil všechny svatebčany, kteří si řekli o vlastní rodinnou fotku. Byl milý a celou dobru v dobré náladě, ale zároveň velmi profesionální - v pozadí, ale vlastně všude, kde se něco dělo. Následně byly fotky zpracovány a dodány v termínu, na němž jsme se dohodli, vše, co jsme si objednali přišlo zabalené ve stylové krabičce. Opravdu jsme byli moc spokojení. Ještě jednou děkujeme !"

Iva Nečasová

svatební fotografie

"Jarda je profesionál, dopředu si vše promyslel a připravil, aby pak zachytil všechny okamžiky, které nevěsta s ženichem očekávají.
Oceňujeme krásné fotky z kostela i z odpolední oslavy, samotnou kvalitu fotek, lidský přístup a splynutí s hosty :) Nejen nám, ale i všem svatebčanům se fotky moc líbily. Určitě doporučujeme."

Tereza a Jirka Špačkovi

svatební fotografie

"Celkové focení bylo opravdu moc fajn !
Den před svatbou jsme se sešli a doladili detaily, což podle nás pozitivně ovlivňuje očekávání. Bylo super, že i celkové místo už jsi znal dopředu a také sis dopředu naplánoval i celkové focení.
Byli jsme opravdu moc spokojení s tvým krásným jednoduchým a pohodovým stylem :) 

Michaela a Tomáš Pilní

svatební fotografie

„Profesionální, zkušený a přátelský fotograf se spoustou nápadů na nádherné fotografie, který se nebrání ani nápadům zákazníků. Služby pana fotografa jsou k nezaplacení. Takového člověka je těžké najít a jsme rádi, že jsme měli tu čest.“

Dominika a Michal Přibylovi

svatební fotografie

„Moc děkujeme za krásné fotky z naší svatby. Moc si ceníme přátelského a zároveň velmi profesionálního přístupu. Oceňujeme, jak měl Jarda vždy vše promyšlené. Nelze si také nevšimnout, že svoji práci dělá opravdu rád a na fotkách je to samozřejmě poznat. (Z předsvatebního focení a ze svatby jsme navíc obdrželi o dost více fotografií, než bylo domluveno. Také nás potěšil milý balíček s fotkami, potištěnými DVD atd.) Ještě jednou děkujeme za vše! :-) .“

Tereza a Michal Roušarovi

svatební fotografie

„Jarda je profesionál a zároveň velmi příjemný člověk, kterého jsem na svatbě brali jako svatebního hosta. Mimo focení novomanželů, jsem o něm téměř nevěděla a přece zachytil krásné a nevšední okamžiky z naší svatby. Výborná byla i jeho spolupráce s najatým kameramanem. Opravdu krásná práce! Moc děkujeme, že máme díky tobě nádherné vzpomínky v podobě fotek nejen nás, ale především rodiny a kamarádů z naší svatby.“

Lucie a Vojta Piknerovi

svatební fotografie

„Využili jsme celodenní focení a se službami jsme byli opravdu spokojeni. S Jardou byla naprosto skvělá spolupráce a nic pro něj nebylo problém. Na čem jsme se domluvili, bylo splněno. Skvělý lidský přístup po celý den a odvedená kvalitní práce. Za nás fotograf, který dělá práci s radostí. Svatební fotografie byli krásné a myslím, že jsme lepšího fotografa vybrat nemohli.“

Jana a Lukáš Víšovi

svatební fotografie

„Jarda je zkušený, vstřícný a milý chlap. Udělá, co vám na očích vidí. V některých chvílích jsem ani nevěděla, že je poblíž a fotí, a tak to má být.“

Dana a Vladimír Cholevovi

svatební fotografie

„Byli jsme spokojení. Oceňujeme zejména možnost přípravné schůzky na místě focení. Fotograf má vlastní nápady, takže s focením velmi pomůže, pokud člověk vůbec neví. Zároveň není problém přijít s vlastními nápady. Focení bylo velmi příjemné a pohodové s přátelským přístupem a v průběhu svatby vůbec nerušilo. Náladu ani fotky nám nezkazilo ani špatné počasí. “

Tereza a Zdeněk Baumrukovi

svatební fotografie

„Spolupráci s Jardou nelze nic vytknout. Výborná domluva, velká ochota a balíček sestavený přesně podle našich potřeb. Velmi jsme ocenili informace získané z naší první schůzky, kdy jsme společně sestavili harmonogram dne a dále oceňujeme Jardovu iniciativu prohlédnout si předem místo svatby a najít nejlepší místa k focení. Vážíme si jeho ochoty delšího cestování z důvodu změny místa konání svatby. Dodání fotek bylo velmi rychlé. Využili jsme možnost zhotovení svatební fotoknihy a vůbec nelitujeme. Moc děkujeme za odvedenou práci a ostatním vřele doporučujeme.“

Michaela a Petr Vondrovi

svatební fotografie

"Spolupráce s Jardou byla od prvního okamžiku skvělá. Je velmi lidský, kamarádský a zároveň výborný a zodpovědný profesionál. Před svatbou k nám přijel na schůzku, kde jsme vše domluvili. Předem si jel také prohlédnout místo obřadu i hostiny, aby si promyslel, kde by jaké fotografie mohly vzniknout. Samotné focení pak celý den probíhalo klidně a naprosto pohodově. Fotky, které jsme od Jardy pak z naší svatby dostali, nemají žádnou chybu. Jarda je výborný fotograf, který svou práci dělá srdcem."

Hana Holcová

marketing a nákup
Euromaster ČR

reklamní fotografie

„Spolupráce byla skvělá. Museli jsme nafotit 20 poboček, interiér, exteriér a portréty zaměstnanců. Bylo to hodně práce a času, ale Jarda se zakousl a nepustil, je to zodpovědný profík, umí pracovat s lidmi. Fotky vyšly krásně. “

Gabriela a Pavel Fliedrovi

svatební fotografie

"Jardu všem moc doporučuji, vyhověl nám ve všech směrech. Chtěli jsme hlavně momentky ze svatby a to taky máme. Jeho přístup je profesionální. Dodání fotek bylo velmi rychlé. Všem moc doporučujeme."

Martina a Lukáš Vojáčkovi

svatební fotografie

„Jardu jsme si vybrali jako fotografa na svatbu a byli jsme velmi spokojeni. Domluva byla perfektní, Jarda byl velmi vstřícný a je to velký profesionál. Focení jsme si moc užili a fotky jsou nádherné. Děkujem za krásné fotografie. “

Štěpánka a Marek Dvořákovi

svatební fotografie

"Byli jsme spokojeni s profesionalnim i lidskym pristupem." 

Tereza a Marek Jílkovi

svatební fotografie

"Za nás můžeme jen doporučit. Byl nám od první schůzky sympatický, jak po lidské stránce, tak i profesní. Líbilo se nám, že si na nic nehraje. Z fotek byli všichni nadšení. Nemáme, co vytknout :)" 

Aneta a Milan Vltavští

svatební fotografie

"Fotografie vypadají přesně tak, jak jsme si představovali a Jardu můžeme vřele doporučit. V případě potřeby bychom se na něj opět s důvěrou obrátili. To, že jsme fotografií obdrželi více, než bylo předmětem dohody, je jen příjemná třešnička na dortu."

Lída a Olda Konvalinovi

svatební fotografie

"S fotografem Jardou se spolupracovalo výborně.
Fotografování bylo nenásilné, v pohodě. Užívali jsme si to. Se záběry a fotografiemi jsme byli moc spokojeni, nechali jsme si udělat fotoknihu, která se velmi povedla. Jardu doporučujeme všem, kdo má zájem o kvalitu za rozumnou cenu a seriózní jednání." 

Petra a Jakub Krzyžankovi

svatební fotografie

"Fotografa Jardu Jelínka doporučujeme, přátelský a milý člověk a hlavně profesionál.
V dnešní době je konkurence tak veliká, že vybrat fotografa, který dokáže splnit všechna vaše přání je těžké, ale měli jsme to štěstí, že jsme narazili právě na Jardu.
Dokázal zachytit každičký detail našeho svatebního dne a pokaždé, co si fotky prohlížíme, je to jako bychom svatební den prožívali znovu.
Před svatbou si zmapoval místo svatby a okolí, pak přesně věděl, kde budou nejkrásnější fotografie.
Další obrovské plus je i rychlost dodání fotografií.
Moc děkujeme"

Dominika a Ondřej Daňkovi

svatební fotografie

"Jarda je velice milý, spolehlivý a precizní fotograf, zároveň jeho přístup k zákazníkovi je kamarádský a vstřícný. Příjemným překvapením byla jeho celková připravenost na svatební den (např. vytipování míst na focení). Fotografie jsou zajímavé a krásné. Jsme velice spokojeni s odvedenou prací i cenou a jeho služby bychom doporučili každému. Ještě jednou děkujeme!"

Lucie a Luděk Klinečtí

svatební fotografie

"Super přístup , velká ochota, balíček sestavený podle našeho přání ....prostě není co vytknout. Velká spokojenost, vše bylo domluveno předem jak si co přejeme, vřele doporučujeme a v budoucnu využijeme dalšího focení :) "

Veronika a Michal Kádovi

svatební fotografie

"Děkujeme Jardovi za krásné svatební fotografie a skvělé zachycení momentů ze svatebního dne. Každá fotografie má své kouzlo. Velice si ceníme jeho pečlivé přípravy (seznámení se s místem dění předem a předsvatební schůzky s námi), přátelského přístupu a toho, že vyhověl našim přáním. Pokud máte zájem o fotografa, se kterým je radost spolupracovat a který nad svou prací důkladně přemýšlí, nemusíte váhat s kontaktováním." 

Zdena a Jarda Simonovi

svatební fotografie

"Fotografa Jardu Jelínka vřele doporučujeme, je to moc milý, přátelský člověk a zároveň zkušený profesionál. Byli jsme překvapeni, jak důkladně si předem zmapuje místo svatby včetně blízkého okolí. Při samotném focení probíhá vzájemná, velmi příjemná komunikace, doporučení, názory - to vše v přátelském duchu. Jardovi moc děkujeme za trpělivost a výdrž při focení v nehostinném zimním počasí (nevěřili jsme, že i svatební fotky v zimní krajině mohou vypadat skvěle.....)"

Adéla a David Gregorovi

svatební fotografie

"V dnešní době obří konkurence je velmi těžké vybrat si fotografa na tak důležitý den jako je svatba. Já svého rozhodnutí vybrat si zrovna Jardu nelituji. Za jeho přátelské až kamarádské jednání, splnění požadavků a přání, jeho iniciativu místo svatby si dopředu prohlédnout a vytipovat vhodná místa na focení a v neposlední řadě rychlost dodání fotografií mu ještě jednou moc děkuji." 

Veronika a Břetislav Osmíkovi

svatební fotografie

"Jardu vřele doporučujeme. Pořízení svatebních fotografií probíhalo v profesionálním duchu, ale zároveň v příjemné a přátelské atmosféře. Velice oceňujeme, že předem vyhledal krásná místa k pořízení úžasných fotografií (neztrácíte čas ve váš den). Fotografie mají kompozici, styl, barvy a hlavně hloubku ostrosti. A ta světelnost použitého objektivu..... to prostě žádný kompakt ani iPhone nedává. PS: Fotografie si určitě nechte vytisknout, vypadají lépe než jen v digi formě (pokud nemáte 4K rozlišení :-)

Hana a Michal Kudláčkovi

svatební fotografie

"Jarda je přátelský, a tak si s ním člověk připadá jako by ho znal dlouhá léta. Tudíž focení je zábava a člověk se nemusí ostýchat. Vřele doporučuji i ostatním 😊" 

Dita a Zdeněk Tomiškovi

svatební fotografie

"Osobité, Originální, Přesně na přání zákazníka + ještě dobré nápady a návrhy navíc" 

Radmila a Vladimír Sílovi

svatební fotografie

"S focenim jsme byli velmi spokojení. Před samotným focením se nám líbila i velmi profesionální příprava a komunikace. Předem jsme si prošli průběh svatebního dne. Moc mě zaujalo, že si předem zmapoval terén pro focení. Všechno probíhalo plynule a s klidem. Byli jsme spokojení nejen my, ale i rodina a přátelé. Skvělé." 

Iveta a Ondřej Volfovi

svatební fotografie

"Příjemný a ochotný fotograf. Dobrá spolupráce a cena." 

Lucie Šebová

portrét

"Moc příjemné vystupování.Velice nerada se fotím ale při tomto focení jsem se cítila naprosto skvěle.Fotky jsou krásné a domluva byla naprosto perfektní a rychlá.Tohoto fotografa mohu všem vřele doporučit.Jardo moc děkuji za krásné fotky !"

Andrea Vorlíčková

tématická fotografie

"Focení bylo velice příjemné. Jarda je přátelský, vstřícný a vše skvěle zkoordinoval.

Děkuji za krásné fotky :-) "

Petra Stýblová

portrét

"Strašně moc děkuji za profesionální přístup při focení. Vzhledem ke speciálnímu zaměření fotek to nebylo až tak jednoduché, ale oba jsme to zvládli. I jsme se docela nasmáli. Prostě pohoda klídek. Vřele doporučuji. Fotoobraz luxusní a zbylé fotky také hodně povedené!!! Už se těšim na fotoknihu"

Iva a Lukáš Bugarovi

svatební fotografie

"Vše skvěle zachyceno. Milý, přátelský, vstřícný, flexibilní - prostě profesionál. Přirozená koordinace - jak my, tak naši hosté chválili. Děkujeme, že si zvěčnil naše společné chvíle štěstí :-) " 

Lada Horáková

portrét

"Jarda je profesionál, který svoji práci umí. Focení je příjemné a milé, vše probíhá s rozvahou a klidem. Má skvělé nápady, ale přizpůsobí se naprosto samozřejmě i jinému názoru či požadavku. Fotky jsou ... zkrátka profesionální. Dárky ve formě fotografií mi zajistil přesně podle požadavků včetně rámečků. Stačilo jen zabalit a darovat :-). Komunikace vstřícná, rychlá, bezproblémová. Naprostá spokojenost! Mohu vřele doporučit !"