Svatební fotograf Hlinsko

Společně vytvoříme váš svatební příběh

Svatební fotograf Hlinsko

Jmenuji se Jarda Jelínek a jsem svatební fotograf v Hlinsku a okolí. Plánujete svatbu na místech Skuteč, Chrast, Luže, Studnice, Svratka, Chotěboř, Trhová Kamenice nebo Slatiňany? Pokud hledáte, kdo vám zaznamená všechny detaily svatebního dne, jsem tu pro vás. Vyslechnu si vaše představy a přání, vypracuji cenovou nabídku na míru a zašlu návrh jednoduché smlouvy. Budete znát konečnou cenu.

Před svatbou se potkáme, u vás nebo na místě obřadu, projdeme všechny podrobnosti svatebního dne, poznáme se. Samozřejmě můžete kdykoliv zavolat nebo napsat, rád poradím s přípravou nebo harmonogramem, jste mými váženými zákazníky. Po svatbě obdržíte odkaz na online fotogalerii, kterou můžete sdílet se svými nejbližšími. Pokud jste spokojení, posílám fakturu a připravím dárkový balíček, který vám rád předám osobně, abychom se mohli rozloučit.              Vaše spokojenost je pro mě to nejdůležitější ! 

Jsem svatební fotograf v Hlinsku a okolí

... a rád budu součástí vašeho svatebního dne. Přijedu za vámi na schůzku, odpovím na dotazy, dovezu dárkový balíček s hotovými fotografiemi, budete mít své pohodlí. Záleží mě na spokojenosti zákazníků a mohu s klidným srdcem říci, že spokojeni vždy byli.

Doprava v Pardubickém kraji a Vysočině u balíčků "CELÝ DEN" a "EXCLUSIVE" v ceně ! ✈ 

Již jsou svoji...


"Jarda je profesionál a zároveň velmi příjemný člověk, kterého jsem na svatbě brali jako svatebního hosta. Mimo focení novomanželů, jsem o něm téměř nevěděla a přece zachytil krásné a nevšední okamžiky z naší svatby. Výborná byla i jeho spolupráce s najatým kameramanem. Opravdu krásná práce! Moc děkujeme, že máme díky tobě nádherné vzpomínky v podobě fotek nejen nás, ale především rodiny a kamarádů z naší svatby." 

Tereza a Michal

svatební fotografie

"Profesionální, zkušený a přátelský fotograf se spoustou nápadů na nádherné fotografie, který se nebrání ani nápadům zákazníků. Služby pana fotografa jsou k nezaplacení. Takového člověka je těžké najít a jsme rádi, že jsme měli tu čest." 

Michaela a Tomáš

svatební fotografie

  


"Moc děkujeme za krásné fotky z naší svatby. Moc si ceníme přátelského a zároveň velmi profesionálního přístupu. Oceňujeme, jak měl Jarda vždy vše promyšlené. Nelze si také nevšimnout, že svoji práci dělá opravdu rád a na fotkách je to samozřejmě poznat. (Z předsvatebního focení a ze svatby jsme navíc obdrželi o dost více fotografií, než bylo domluveno. Také nás potěšil milý balíček s fotkami, potištěnými DVD atd.) Ještě jednou děkujeme za vše! :-) ."

Dominika a Michal

svatební fotografie

"Využili jsme celodenní focení a se službami jsme byli opravdu spokojeni. S Jardou byla naprosto skvělá spolupráce a nic pro něj nebylo problém. Na čem jsme se domluvili, bylo splněno. Skvělý lidský přístup po celý den a odvedená kvalitní práce. Za nás fotograf, který dělá práci s radostí. Svatební fotografie byli krásné a myslím, že jsme lepšího fotografa vybrat nemohli." 

Lucie a Vojta

svatební fotografie

TELEFON

+420 702 486 622

JAROSLAV JELÍNEK

FOTOGRAF

www.jaroslavjelinek.com

EMAIL

info@jaroslavjelinek.com