svatba Kutná Hora

Lucie & Vojta

Svatba v Penzionu Barbora

Kutná Hora

 Na svatbu Lucie a Vojty, která se měla konat v blízkosti krásného chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, jsem se moc těšil. Kvůli koronavirové době museli termín z června přesunout na srpen, vše přeplánovat, upravit prstýnky, ale chtěli se vzít a tak jim to nemohlo nic překazit.

Fotografování začalo přípravami nevěsty v rodném domě u rodičů poblíž Čáslavi. Po přejezdu na penzion Barbora, proběhl venkovní obřad s neopakovatelným pozadím v podobě sousedního chrámu sv. Barbory, rozbití talíře jako tradiční doplněk svatby a následuje hostina v penzionu, který má celou prosklenou plochu s výhledem na tuto krásnou stavbu zapsanou v Unesco.

Portrétní fotografie jsme pořídili v parku a okolí katedrály. Díky různým omezením z důvodů korony, bylo takřka liduprázdno, což je u takové památky opravdu vzácné. Odpolední a večerní párty a raut, soutěže, tombola a hry. Lucie s Vojtou jsou úžasní a příjemní a stejně úžasné byli i jejich rodiny a kamarádi. Moc děkuji, že jsem mohl být s Vámi !  
>>Více fotografií ze svatebního dne můžete pohodlně prohlédnout na galerii Zonerama.com v odkazu. Novomanželé Lucie a Vojta souhlasí.<<