Recenze produktu "fotokniha Saal-Digital"

31.01.2017

V této krátké recenzi se podíváme na fotoknihu.                                   Konkrétně velikost 21 x 28 cm, na výšku, což odpovídá A4. Příprava dat proběhla opět v programu "SaalDesigner", nebudu již psát podrobnosti o prostředí tohoto softwaru, vše jsem zmínil již v předchozí recenzi na fotoobraz Alu-Dibond, odkaz zde

          K dispozici je výběr z mnoha formátů, typu vazby a kvality papírů, vše je přehledně rozděleno na stránkách výrobce www.saal-digital.cz. Já jsem se rozhodl pro matnou pevnou vazbu knihy a matné vnitřní stránky na papíře Fujicolor Crystal Archive Album. Každý list knihy je složen ze dvou slepených stránek a na omak působí velice pevně a kvalitně. Matný povrch je více odolný proti zanechávání otisků prstů. Kvalita tisku i vazby je parádní a určitě budu svým klientům doporučovat tento produkt , i když nebude z mnoha nabízených na našem trhu nejlevnější, časem to určitě všichni ocení. 

Naprosto super je plochá vazba knihy, kterou využijete hlavně při umístění fotografie přes celou dvoustránku, což považuji za jednu z největších předností.