Hledáte fotografa pro svůj velký den ?

Svatební fotograf Jihlava

Společně vytvoříme Váš svatební příběh

Svatební fotograf Jihlava

Jmenuji se Jarda Jelínek a jsem svatební fotograf v Jihlavě a okolí. Pokud hledáte, kdo vám zaznamená všechny detaily svatebního dne, jsem tu pro vás. Vyslechnu si vaše představy a přání, vypracuji cenovou nabídku na míru a zašlu návrh jednoduché smlouvy. Budete znát konečnou cenu.

Před svatbou se potkáme, u vás nebo na místě obřadu, projdeme všechny podrobnosti svatebního dne, poznáme se. Samozřejmě můžete kdykoliv zavolat nebo napsat, rád poradím s přípravou nebo harmonogramem, jste mými váženými zákazníky. Po svatbě obdržíte odkaz na online fotogalerii, kterou můžete sdílet se svými nejbližšími. Pokud jste spokojení, posílám fakturu a připravím dárkový balíček, který vám rád předám osobně, abychom se mohli rozloučit.              Vaše spokojenost je pro mě to nejdůležitější ! 

Jsem svatební fotograf v Jihlavě a okolí

... a rád budu součástí vašeho svatebního dne. Přijedu za vámi na schůzku, odpovím na dotazy, dovezu dárkový balíček s hotovými fotografiemi, budete mít své pohodlí. Záleží mě na spokojenosti zákazníků a mohu s klidným srdcem říci, že spokojeni vždy byli.

Doprava do Jihlavy u balíčků "CELÝ DEN" a "EXCLUSIVE" v ceně ! ✈ 

Již jsou svoji...


"Jarda je profesionál a zároveň velmi příjemný člověk, kterého jsem na svatbě brali jako svatebního hosta. Mimo focení novomanželů, jsem o něm téměř nevěděla a přece zachytil krásné a nevšední okamžiky z naší svatby. Výborná byla i jeho spolupráce s najatým kameramanem. Opravdu krásná práce! Moc děkujeme, že máme díky tobě nádherné vzpomínky v podobě fotek nejen nás, ale především rodiny a kamarádů z naší svatby." 

Tereza a Michal

svatební fotografie

"Profesionální, zkušený a přátelský fotograf se spoustou nápadů na nádherné fotografie, který se nebrání ani nápadům zákazníků. Služby pana fotografa jsou k nezaplacení. Takového člověka je těžké najít a jsme rádi, že jsme měli tu čest." 

Michaela a Tomáš

svatební fotografie

  


"Moc děkujeme za krásné fotky z naší svatby. Moc si ceníme přátelského a zároveň velmi profesionálního přístupu. Oceňujeme, jak měl Jarda vždy vše promyšlené. Nelze si také nevšimnout, že svoji práci dělá opravdu rád a na fotkách je to samozřejmě poznat. (Z předsvatebního focení a ze svatby jsme navíc obdrželi o dost více fotografií, než bylo domluveno. Také nás potěšil milý balíček s fotkami, potištěnými DVD atd.) Ještě jednou děkujeme za vše! :-) ."

Dominika a Michal

svatební fotografie

"Využili jsme celodenní focení a se službami jsme byli opravdu spokojeni. S Jardou byla naprosto skvělá spolupráce a nic pro něj nebylo problém. Na čem jsme se domluvili, bylo splněno. Skvělý lidský přístup po celý den a odvedená kvalitní práce. Za nás fotograf, který dělá práci s radostí. Svatební fotografie byli krásné a myslím, že jsme lepšího fotografa vybrat nemohli." 

Lucie a Vojta

svatební fotografie


TELEFON

+420 702 486 622

JAROSLAV JELÍNEK

FOTOGRAF

www.jaroslavjelinek.com

EMAIL

info@jaroslavjelinek.com