REKLAMNÍ FOTOGRAFIE

Zajistím pro Vás fotografie interiérů a exteriérů výrobních a kancelářských prostor pro propagaci  v prospektech nebo reklamních materiálech. Interiéry hotelů, wellness center, kaváren a ostatních prostor, které chcete propagovat u Vašich zákazníků.

Kvalitní fotografie prodává a proto pro realitní kanceláře a developery fotografuji interiéry, venkovní prostory a dokončené projekty k prodeji a pronájmu.

Stavebním firmám nabízím referenční fotografie dokončených staveb, které používají do svých reklamních materiálů a referenčních listů, nabídkám a kontaktu se svými zákazníky. Jako technik mám k těmto zakázkám blízký vztah. 

Pořídím fotografie pro reference, které můžete využít při kontaktu se svými zákazníky a investory, při prezentacích, přednáškách, na webových stránkách nebo v tištěném katalogu.

Fotografie pro reklamní kampaně.

Produktová fotografie pro inzerci, reklamu a propagaci Vašich výrobků a služeb.

Pokud si přejete nezávislou kalkulaci zakázky nebo osobní schůzku a konzultaci o Vašich představách a použití reklamních fotografií, určitě mě kontaktujte.  

Vypracuji pro Vás nezávaznou cenovou nabídku dle Vašeho zadání a požadavků. Samozřejmostí je osobní schůzka, kde si vzájemně vyspecifikujeme rozsah zakázky, Vaši představu, termíny a podrobnosti projektu, aby bylo vše splněno k oboustranné spokojenosti.

Produktová fotografie