GALERIE A PORTFOLIO

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Přirozené portréty, krásné světlo a pohoda při fotografování, o to se snažím při své profesi.          A samozřejmě, aby Vás to bavilo, těšili se z nových fotografií a rádi se ke mně vraceli. Můžete si prohlédnout fotogalerii nebo mě kontaktujte.

PORTRÉTY
PORTRÉTY

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Je mnoho způsobů jak zachytit svatební den. Každý fotograf má jiný pohled a styl, to je dobře, ale svatební fotografie by měla být hlavně krásná, emotivní, ta která Vám připomene smích nebo i slzy  nejbližších, to štěstí, které sdílí s Vámi a ze srdce přejí. Svatba jako reportáž celého dne, je to co určitě oceníte a já ji pro Vás rád zaznamenám.

SVATBY
SVATBY

REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE

Jsem reportážní fotograf festivalů, koncertů a společenských akcí. Fotografuji pro obce, města, agentury, pivovary a firmy vše, co si přejí zaznamenat pro svou propagaci a prezentovat v reklamních materiálech, publikacích, webu a sociálních sítích. Ukázkové fotografie najdete na odkazu. Oslovte mě a budete spokojeni !

REPORTÁŽE
REPORTÁŽE

FOTOGRAFIE ARCHITEKTURY A INTERIÉRŮ, DRON

Fotografuji interiéry wellness, hotelů, kaváren a ostatních prostor pro Vaši prezentaci zákazníkům. Referenční fotografie pro katalogy. Nemovitosti a realitní foto. Focení dronem.